KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15124934
nr 1512 4934
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Hallandsås 1982". Signerad, daterad 1983. Bildmått: 29x22 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
måndag 19 december 2022
kl 20:47:42